DF1BZ-2P-2.5DSA
DF1BZ-2P-2.5DSA
DF1BZ-2P-2.5DSA
DigiKeys varenummer
H10982-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1BZ-2P-2.5DSA
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 2POS 2.5MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 2 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1BZ-2P-2.5DSA Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,142" (3,60mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,417" (10,60mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,374" (9,50mm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Spændingsklassifikation
250V
Terminering
Loddemetal
Samlede stakhøjder
14mm
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Grundlæggende varenummer
Kontaktlængde - Kobling
0,177" (4,50mm)