M80-MCPM5M1-06-0150L
DigiKeys varenummer
952-M80-MCPM5M1-06-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-MCPM5M1-06-0150L
Beskrivelse
6 POS. MALE SIL 10AWG CABLE ASSE
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede kabelenheder Stik til individuelle trådledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Antal rækker
1
Afstand - Stikforbindelse
0,157" (4,00mm)
Serie
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")