M80-4000000F1-06-PF5-00-000
DigiKeys varenummer
952-2890-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-06-PF5-00-000
Beskrivelse
CONN RCPT 6POS SOLDER 10AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Loddemetal Guld 10 AWG
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Fastgørelsestype
Skruelås
Serie
Kabelterminering
Loddemetal
Emballage
Pose
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
10 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
6
Farve
Sort
Afstand
0,157" (4,00mm)