M80-4000000F1-06-PF2-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F1-06-PF2-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-06-PF2-00-000
Beskrivelse
6 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,157" (4,00mm) Hulmontering Guld
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Mfr
Isoleringsfarve
Sort
Serie
Isoleringshøjde
0,205" (5,20mm)
Emballage
Bulk
Kontaktlængde - Stift
0,197" (5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Stikforbindelse type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish - Stift
Guld
Type
Kort til kort eller kabel
Samlede stakhøjder
7,3mm
Antal positioner
Funktioner
Jackskruer, Polariseringsnøgle
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
40A