M80-4000000F1-06-PF3-00-000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Harwin Inc.
På lager: 0
Datablad
6 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,157" (4,00mm) Hulmontering, Retvinklet Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
M80-4000000F1-06-PF3-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F1-06-PF3-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-06-PF3-00-000
Beskrivelse
6 POS. FEMALE SIL HORIZONTAL THR
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
30,0µin (0,76µm)
Mfr
Isoleringsfarve
Sort
Serie
Isoleringshøjde
0,218" (5,55mm)
Emballage
Bulk
Kontaktlængde - Stift
0,138" (3,50mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Stikforbindelse type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish - Stift
Guld
Type
Kort til kort eller kabel
Funktioner
Jackskruer, Polariseringsnøgle
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
40A