M50-9010542
DigiKeys varenummer
952-2860-ND
Producenter
Producentens varenummer
M50-9010542
Beskrivelse
IDC F/M 10POS RIBBON CBL ASSY
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til hanstik 0,492' (150,00mm, 5,91")
EDA/CAD-modeller
M50-9010542 Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Producenter
Harwin Inc.
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Serie
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")