M50-9110542
DigiKeys varenummer
M50-9110542-ND
Producenter
Producentens varenummer
M50-9110542
Beskrivelse
IDC F/F 5POS RIBBON CBL ASSY
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,984' (300,00mm, 11,81")
EDA/CAD-modeller
M50-9110542 Modeller
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)
Producenter
Harwin Inc.
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Serie
Længde
0,984' (300,00mm, 11,81")