G125-FC13405L0-0450L
DigiKeys varenummer
G125-FC13405L0-0450L-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC13405L0-0450L
Beskrivelse
1.25MM F/L 34POS 26AWG 450MM
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
1,48' (450,00mm)