G125-MS13405L1P
DigiKeys varenummer
G125-MS13405L1P-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MS13405L1P
Beskrivelse
CONN HDR VERT 34POS
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 34 positioner 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-MS13405L1P Modeller
Kategori
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Mfr
Kontaktudformning
Cirkulær
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Emballage
Strip
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
8,00µin (0,203µm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Stift
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, glasfyldt
Afstand - Kobling
Funktioner
Kortlås
Antal positioner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antal rækker
2
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Rækkeafstand - kobling
Isoleringsfarve
Sort
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
2A
Type
Spændingsklassifikation
450VAC/DC
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Samlede stakhøjder
7,23mm, 7,31mm