G125-MH23405L2P
DigiKeys varenummer
G125-MH23405L2P-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MH23405L2P
Beskrivelse
CONN HDR R/A 34POS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 34 positioner 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-MH23405L2P Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Smæklås
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,185" (4,70mm)
Emballage
Strip
Isoleringshøjde
0,217" (5,51mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Cirkulær
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Guld
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon, Glasfyldt
Antal rækker
2
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Rækkeafstand - kobling
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Grøn
Type
Strømklassificering (AMPS)
2,8A