G125-MS13405L3P
G125-MS13405L3P
Harwin’s Company Overview
G125-MS13405L3P
DigiKeys varenummer
952-2544-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MS13405L3P
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 34 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-MS13405L3P Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Smæklås
Serie
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Emballage
Strip
Funktioner
Pick and Place, Binding af loddetin
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Strømklassificering (AMPS)
2A pr. kontakt
Samlede stakhøjder
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm