G125-FC11205L0-0150L
G125-FC11205L0-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205L0-0150L
DigiKeys varenummer
952-3965-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11205L0-0150L
Beskrivelse
1.25MM F/L 12POS 26AWG 150MM
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")