G125-FC11205L0-0450L
DigiKeys varenummer
G125-FC11205L0-0450L-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11205L0-0450L
Beskrivelse
1.25MM F/L 12POS 26AWG 450MM
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
1,48' (450,00mm)