G125-FW10150AAL9400
DigiKeys varenummer
952-G125-FW10150AAL9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FW10150AAL9400
Beskrivelse
1.25MM F ON 26AWG 150MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 26 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Guld 5,90" (149,86mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Producenter
Harwin Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
8,0µin (0,20µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Antal ledere
1
Længde
5,90" (149,86mm)