EFF6989A3S-19MHF1
DigiKeys varenummer
776-EFF6989A3S-19MHF1-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFF6989A3S-19MHF1
Beskrivelse
EMBED,REVIE700,MHF1
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,89GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz CAT-M1, Mobiltelefon, LTE, NB-IOT, 4G, 5G RF-antenner 698MHz – 6GHz 0,5dBi, 0,9dBi, 2dBi, 3,7dBi, 4,1dBi, 3,6dBi, 3,5dBi, 3,7dBi, 3,4dBi, 3dBi, 2,4dBi, 4dBi U.FL Selvklæbende
Kategori
VSWR
Producenter
Ezurio
Gain
0,5dBi, 0,9dBi, 2dBi, 3,7dBi, 4,1dBi, 3,6dBi, 3,5dBi, 3,7dBi, 3,4dBi, 3dBi, 2,4dBi, 4dBi
Serie
Effekt - Maks.
5 W
Emballage
Bulk
Funktioner
Kabel - 190mm
Varestatus
Aktiv
Terminering
U.FL
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
Bredbånd
Højde (maks.)
0,008" (0,20mm)
Frekvens (center/bånd)
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,89GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz
Applikationer
CAT-M1, Mobiltelefon, LTE, NB-IOT, 4G, 5G
Frekvensområde
698MHz – 6GHz