EFF6989A3S-19MH4L
DigiKeys varenummer
776-EFF6989A3S-19MH4L-ND
Producenter
Producentens varenummer
EFF6989A3S-19MH4L
Beskrivelse
EMBED,DIPOLE,MHF4L 190MM,ADH,REV
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,785GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz 4G, 5G LTE PCB-spor RF-antenner 698MHz – 824MHz, 824MHz – 894MHz, 880MHz – 960MHz, 1,35GHz – 1,55GHz, 1,55GHz – 1,69GHz, 1,69GHz – 1,88GHz, 1,85GHz – 1,99GHz, 1,91GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,7GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,9GHz – 6GHz 0,9dBi, 1,4dBi, 2,7dBi, 4dBi, 4,2dBi, 4,1dBi, 3,7dBi, 3,9dBi, 3,7dBi, 3,5dBi, 3,3dBi, 4,5dBi I-PEX MHF4L Selvklæbende
Kategori
VSWR
Producenter
Ezurio
Gain
0,9dBi, 1,4dBi, 2,7dBi, 4dBi, 4,2dBi, 4,1dBi, 3,7dBi, 3,9dBi, 3,7dBi, 3,5dBi, 3,3dBi, 4,5dBi
Emballage
Bulk
Effekt - Maks.
5 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 190mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Terminering
I-PEX MHF4L
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
761MHz, 859MHz, 920MHz, 1,45GHz, 1,62GHz, 1,785GHz, 1,92GHz, 2,04GHz, 2,4GHz, 2,6GHz, 3,75GHz, 5,45GHz
Højde (maks.)
0,008" (0,20mm)
Frekvensområde
698MHz – 824MHz, 824MHz – 894MHz, 880MHz – 960MHz, 1,35GHz – 1,55GHz, 1,55GHz – 1,69GHz, 1,69GHz – 1,88GHz, 1,85GHz – 1,99GHz, 1,91GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,5GHz, 2,5GHz – 2,7GHz, 3,3GHz – 4,2GHz, 4,9GHz – 6GHz