ABB1102L-0100I
DigiKeys varenummer
535-ABB1102L-0100I-ND
Producenter
Producentens varenummer
ABB1102L-0100I
Beskrivelse
ANTENNA PCB WIDEBAND 5G 4G CELLU
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
649MHz, 829MHz, 2,2GHz, 4,35GHz 4G, 5G, Cat-M, Cat-M1, CBRS, IoT, LTE, LTE Cat 1, LTE-M, NB-IoT Fladt patch RF-antenner 600MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 2,69GHz ~ 6GHz -2dBi, 0,7dBi, 3dBi, 4dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Selvklæbende
Kategori
Antennetype
Fladt patch
Producenter
Abracon LLC
Antal bånd
4
Serie
VSWR
Emballage
Pose
Gain
-2dBi, 0,7dBi, 3dBi, 4dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Terminering
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
649MHz, 829MHz, 2,2GHz, 4,35GHz
Højde (maks.)
0,006" (0,16mm)
Frekvensområde
600MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 2,69GHz ~ 6GHz