FXUB63.07.0150C
DigiKeys varenummer
931-1329-ND
Producenter
Producentens varenummer
FXUB63.07.0150C
Beskrivelse
RF ANT 850MHZ/1.575GHZ FLT PATCH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz GPS, ISM, LTE, Wi-Fi Fladt patch RF-antenner 600MHz – 6GHz 1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Selvklæbende
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FXUB63.07.0150C Modeller
Kategori
VSWR
Producenter
Taoglas Limited
Gain
1dBi, 2,5dBi, 3,5dBi, 5dBi, 5dBi, 4,5dBi
Emballage
Pose
Effekt - Maks.
5 W
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 150mm
RF-familie/standard
AGPS, mobilnetværk, generel ISM, Wi-fi
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz
Højde (maks.)
0,008" (0,20mm)
Frekvensområde
600MHz – 6GHz