3239-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeys varenummer
CN104B-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-22-1-0500-001-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Sort 3000V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,081" (2,06mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C