3132-22-1-2000-007-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-3132-22-1-2000-007-1-TD-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-007-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 10'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Grøn 300V 10,00' (3,05m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
10,00' (3,05m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'
På lager: 17
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V WHT 10'
På lager: 1
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 10'
På lager: 4
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG GREEN
På lager: 2000
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 25'
På lager: 1
HOOK-UP SOLID 22AWG GRN 100'
På lager: 2
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 5'
På lager: 13
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 50'