3132-22-1-2000-004-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2678-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-004-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG GRN 100'
På lager: 2
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG RED
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 5'
På lager: 29
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 50'
På lager: 8
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 10'