3132-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100R-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Rød 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
22/0,0055"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'