3132-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN119W-500-ND
1175-3132-24-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Hvid 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,057" (1,45mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 49.047 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
På lager: 75
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
På lager: 8202
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
På lager: 55
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
På lager: 22
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 500'
På lager: 11
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 250'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'