3132-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100Y-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Gul 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
22/0,0055"
Flere ressourcer
På lager: 8
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
På lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'