3132-22-1-0500-006-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100N-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-006-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG BRN FEET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Brun 300V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Spænding
300V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Kabeltype
Kappefarve
Trådtykkelse
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledertråd
22/0,0055"
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Ledermateriale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)