3132-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100Y-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 250'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Gul 300V 250,0' (76,2m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Længde
250,0' (76,2m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
22/0,0055"
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 250'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 250'
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 250'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 250'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 22AWG YEL FOOT
På lager: 490
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'