1569-22-1-0500-010-1-TS
DigiKeys varenummer
CN536V-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-010-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG VIO 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Violet 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
17/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1569
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 47
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 91
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 50'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 25'