1569-22-1-0500-010-1-TS
DigiKeys varenummer
CN536V-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-010-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Violet 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Alternativ farve
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
På lager: 172209
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
På lager: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
På lager: 31
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
På lager: 29
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG VIO 100'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 50'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 25'