1569-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN530Y-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Gul 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
17/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 1569
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 5
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 47
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 91
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
Enhedspris:
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
På lager: 31
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 22AWG YEL FOOT
På lager: 494
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'