1569-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN531R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
1569-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 105°C
Ledertråd
17/0,0063"
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
På lager: 47
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
På lager: 91
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
På lager: 0
Enhedspris:
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
På lager: 29
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
På lager: 19
HOOK-UP STRND 22AWG RED FOOT
På lager: 372
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'