PV32P503A02B00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Bourns Inc.
På lager: 88
Bourns Inc.
På lager: 3.720
Datablad
På lager: 0
På lager: 140
På lager: 478
TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PV32P503A02B00
DigiKeys varenummer
PV32P503A02B00-ND
Producenter
Producentens varenummer
PV32P503A02B00
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PV32P503A02B00 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,260" diam. (6,60mm)
Tolerance
±10%