3329H-99-503LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 88
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 3.720
Datablad
På lager: 0
På lager: 140
På lager: 478
TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3329H-99-503LF
DigiKeys varenummer
3329H-99-503LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3329H-99-503LF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,250" diam. (6,35mm)
Tolerance
±10%