3329U-1-503R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
TT Electronics/BI
På lager: 5.935
TT Electronics/BI
På lager: 4.515
Datablad
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3329U-1-503R
DigiKeys varenummer
3329U-1-503R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3329U-1-503R
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3329U-1-503R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,250" diam. (6,35mm)
Tolerance
±10%