MOV-10D431K
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D431K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D431K
Beskrivelse
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
430 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
EDA/CAD-modeller
MOV-10D431K Modeller
Energi
65J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
230 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
473 V