MOV-10D471K
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D471K-ND
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D471K
Beskrivelse
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
470 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
EDA/CAD-modeller
MOV-10D471K Modeller
Energi
70J
Emballage
Bulk
Kapacitans @ frekvens
210 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
385 V
Varistor-spænding (min.)
423 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
470 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
517 V