MOV-10D431KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D431KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D431KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D431KTR
Beskrivelse
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
430 V 2.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
EDA/CAD-modeller
MOV-10D431KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
2.5 kA
Energi
65J
Kapacitans @ frekvens
230 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
275 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
350 V
Varistor-spænding (min.)
387 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
430 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
473 V