SDI160G-24-U-P51 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 167
Datablad
24V 158 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
160 Watt GaN Desktop Adapter- Portable Power
SDI160G-UD Series | Datasheet Preview
SDI160G-24-U-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI160G-24-U-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI160G-24-U-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 158W
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SDI160G-24-U-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,34" L x 2,13" B x 1,31" H (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
EN, FCC, PSE, UL
Spænding - Output
24V
Standardnummer
55024; 55032 Klasse B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
6,6A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
158 W