PPL200U-240
DigiKeys varenummer
993-1474-ND
Producenter
Producentens varenummer
PPL200U-240
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 199 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
199 W
Producenter
Phihong USA
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
7,21" L x 3,19" B x 1,67" H (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
cULus, IEC
Strøm - Output (maks.)
8,3A