L6R160D-240-C6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 167
Datablad
På lager: 0
Phihong USA
På lager: 45
TT Electronics/Power Partners Inc.
På lager: 15
Bel Power Solutions
På lager: 229
24V 160 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
L6R160D-240-C6
DigiKeys varenummer
L6R160D-240-C6-ND
Producenter
Producentens varenummer
L6R160D-240-C6
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 158W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C6
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,89" L x 2,91" B x 1,65" H (175,0mm x 74,0mm x 42,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
6,67A
Vægt
1,543lb (700,0g)
Effekt (Watt)
160 W