A-1PA-137-153B2
DigiKeys varenummer
ARF2232-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-137-153B2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,37mm UD koaksialkabel 6,024" (153,00mm)
Længde
6,024" (153,00mm)
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Flere ressourcer
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
På lager: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
På lager: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"