A-1PA-137-680B2
DigiKeys varenummer
ARF2164-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-137-680B2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,37mm UD koaksialkabel 26,77" (680,00mm)
Længde
26,77" (680,00mm)
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Flere ressourcer
På lager: 65
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
På lager: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"