A-1PA-137-01KB2
DigiKeys varenummer
ARF2221-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-137-01KB2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,37mm UD koaksialkabel 39,4" (1,0m) 3,3'
Længde
39,4" (1,0m) 3,3'
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Flere ressourcer
På lager: 202
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
På lager: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"