A-1PA-132-150B2
DigiKeys varenummer
ARF2205-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-132-150B2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,32mm UD koaksialkabel 5,906" (150,00mm)
Længde
5,906" (150,00mm)
Kabeltype
1,32mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Farve
Sort
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Flere ressourcer
På lager: 100
Kontroller for yderligere indgående lager
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
På lager: 2
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
På lager: 1906
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 320
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"