A-1PA-132-025B2
DigiKeys varenummer
ARF2200-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-132-025B2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,32mm UD koaksialkabel 0,980" (24,89mm)
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Amphenol RF
Længde
0,980" (24,89mm)
Emballage
Bulk
Kabeltype
1,32mm UD koaksialkabel
Varestatus
Aktiv
Generel impedans
50 Ohms
Type
U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse
U.FL (UMCC), AMC-stik (han), højrevinklet
Farve
Sort
1. Kontakts køn
Hun
Funktioner
Afskærmet
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
2. stikforbindelse
Grundlæggende varenummer
2. Kontakts køn
Hun
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 1.906
Kontroller for yderligere indgående lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
På lager: 2
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 320
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
På lager: 100
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"