A-1PA-132-01KB2
DigiKeys varenummer
ARF2199-ND
Producenter
Producentens varenummer
A-1PA-132-01KB2
Beskrivelse
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), AMC til U.FL (UMCC), AMC 1,32mm UD koaksialkabel 39,4" (1,0m) 3,3'
Længde
39,4" (1,0m) 3,3'
Kabeltype
1,32mm UD koaksialkabel
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Flere ressourcer
På lager: 2
Alternativ længde
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
På lager: 1906
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
På lager: 320
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
På lager: 100
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
På lager: 0
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"