ATS-HP-D6L100S107W-128
DigiKeys varenummer
ATS2540-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D6L100S107W-128
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 6 OD 100MM
Længde
3,937" (100,00mm)
Diameter
0,236" (6,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
134,5W @ 100mm