ATS-HP-D6L70S153W-127
DigiKeys varenummer
ATS2539-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D6L70S153W-127
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 6 OD 70MM
Detaljeret beskrivelse
Heat Pipe Round Copper Sintered
Kategori
Vægetype
Sinteret
Længde
2,756" (70,00mm)
Diameter
0,236" (6,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
192,1W @ 70mm