ATS-HP-D5L100S80W-121
DigiKeys varenummer
ATS2535-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D5L100S80W-121
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 5 OD 100MM
Længde
3,937" (100,00mm)
Diameter
0,197" (5,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
101,2W @ 100mm