ATS-HP-D5L150S53W-122
DigiKeys varenummer
ATS2536-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D5L150S53W-122
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 5 OD 150MM
Længde
5,906" (150,00mm)
Diameter
0,197" (5,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
67,5W @ 150mm