ATS-HP-D5L200S40W-007
DigiKeys varenummer
ATS2147-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATS-HP-D5L200S40W-007
Beskrivelse
HEAT PIPE ROUND 5 OD 200MM
Længde
7,874" (200,00mm)
Diameter
0,197" (5,00mm) UD
Driftstemperatur
30°C – 120°C
Effekt - Køling
41,0W @ 200mm